Kierowca C+CE – NIEMCY – od 2200 EUR Brutto + dodatki

Miejsce pracy: Całe Niemcy
Praca od zaraz!

Dla naszych klientów, renomowanych niemieckich firm transportowych, szukamy osób na stanowisko Kierowca C+CE

OFERUJEMY:
• Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
• Terminowe, wysokie zarobki od 2200€ brutto + diety
• Stabilne warunki pracy w solidnej niemieckiej firmie
• Dobrą atmosferę w pracy
• Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, odprowadzanie składek emerytalnych w Niemczech, Kindergeld
• Zakwaterowanie lub pomoc pracodawcy w znalezieniu mieszkania
• Bezpłatne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty dla kandydata

OPIS STANOWISKA:
• Jazda samochodem typu plandeka, chłodnia, tandem, BDF,
• Praca w systemie 2/1, 3/1, 4/1 lub bez systemu (poniedziałek-piątek)
• Transport po Niemczech (Nah + Fern) lub Europie

WYMAGANIA:
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Minimum 3 lata doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• Prawo jazdy kat CE z kodem 95, karta kierowcy
• Chęć podjęcia pracy od zaraz

Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Komentarze zostały zablokowane.